راهنمای ثبت‌نام در دوره‌های موسسه فیروزه

 

بر اساس آیین‌نامه، کلیه ثبت‌نام‌های مراکز آموزش مهارتی و حرفه‌ای باید در وبسایت مرکز ملی آموزش مهارتی و حرفه‌ای علوم پزشکی وزارت بهداشت صورت بگیرد. بنابراین دوره‌های موسسه فیروزه هم در آن وبسایت انجام می‌شود. بعد از ثبت‌نام چنانچه دوره بصورت مجازی یا ترکیبی باشد، شرکت کنندگان محترم به سیستم مدیریت یادگیری (LMS) موسسه وارد خواهند شد و دوره‌ را آنجا پیگیری می کنند.

 

1- ابتدا با مراجعه به این لینک (کلیک کنید) ثبت نام اولیه را در سایت مرکز ملی آموزش مهارتی و حرفه‌ای علوم پزشکی انجام دهید.

2- بعد از اتمام ثبت نام، وارد سایت شوید و از منوی بالا گزینه ثبت نام را کلیک کنید. صفحه زیر باز می‌شود. حالا بر روی ثبت نام داوطلب کلیک کنید.

3. دو گزینه زیر ظاهر می شود. بر روی ثبت نام در دوره کلیک کنید.

4. در صفحه باز شده، لیست تمام دوره‌های مراکز آموزش مهارتی و حرفه‌ای را مشاهده می کنید. کافیست در کادر نام مرکز، کلمه فیروزه را نوشته و اینتر را بزنید تا نام کامل موسسه یعنی آموزش مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی فیروزه بازیابی شود.

5. حالا بر روی آیکون زیر ستون ثبت نام کلیک کنید تا صفحه ثبت نام باز شود. اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید و در نهایت گزینه ارسال درخواست ثبت نام به مرکز مجری را کلیک کنید را کلیک کنید.

6. سپس بعد از تایید مرکز مجری ( موسسه آموزش مهارتی و حرفه ای علوم پزشکی فیروزه) هزینه اولیه که شامل 10% هزینه کل است را از طریق سامانه پرداخت نمایید و بقیه هزینه را در موسسه آموزش مهارتی فیروزه پرداخت نمایید.